GjejLire.com

dori foto 004
dori foto 007dori foto 006dori foto 005dori foto 003

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 100 m² 77.000 Euro

Krijuar nga Eduard Kola

0 vlerësime

  • Adresa:

    Τίρανα, Αλβανία
  • Tel:

    0692276706

Zona/Rruga : Zogu i Zi

Apartemnt 3+1 me sip 100 m2, dy tualete, ballkon i madh ne forle L. Ne kat te 4 ne pallat egzistues. Totalisht i rregulluar. Uje dhe drita 24h, telefon, internet. Shitet pjeserisht i mobiluar.

Cel. : 0692276706

Shtoni Vlerësim

Ju lutem identifikohuni të shtoni vlerësimin tuaj.

© GjejLire.Com Direktoria Shqiptare| Fuqizuar nga: GjejLire.Com Faqe ShitBlerje